Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
NOVINKY

MARAES VEGANSKÁ LETNÍ ŘADA

PŘÍJEMNĚ AROMATICKÉ, PEČLIVĚ VYBRANÉ VEGANSKÉ INGREDIENCE, OBOHACENÉ O UV FILTRY, KTERÉ CHRÁNÍ VŠECHNY TYPY VLASŮ PŘED OXIDATIVNÍM STRESEM ZPŮSOBENÝM SLUNCEM, VĚTREM, SOLÍ A CHLÓREM. S MARAES SUN CARE SI UŽIJETE LÉTO V KRÁSE A PŘIROZENOSTI.
SUN CARE ŠAMPON NA VLASY A TĚLO
SUN CARE VLASOVÁ MASKA
SUN CARE OCHRANNÝ SPREJ
+ DÁREK
SUN CARE TĚLOVÉ MLÉKO

INOVOVANÁ ŘADA MARAES

NOVÉ PROFESIONÁLNÍ PERMANENTNÍ BARVY MARAES
VEGAN
ECOCERT
100 ML
POMĚR MÍCHÁNÍ 1:1,5
100% KRYTÍ ŠEDIN
MIKROPIGMENTY

NEOBSAHUJE: PPD / SLES/SLS / ALKOHOL / MINERÁLNÍ OLEJE / DEA / PARABENY / SULFÁTY / LEPEK

PŘÍRODNÍ BLAHODÁRNÁ PÉČE PRO REGENEROVANÉ, VYŽIVENÉ A CHRÁNĚNÉ VLASY.
ŠIROKÁ ŠKÁLA PRÉMIOVÝCH PRODUKTŮ A OŠETŘUJÍCÍ PÉČE, ZAČÍNÁ PODROBNÝM VÝZKUMEM CENNÝCH, VEGANSKÝCH CERTIFIKOVANÝCH INGREDIENCÍ.

 

Vítejte v Pure Green Cosmetics

 

U nás najdete pouze přírodní kosmetiku na bázi rostlin a minerálů v dokonalé rovnováze mezi tradičním bylinářstvím a nejnovějšími vědeckými poznatky. Jedinečná, nekompromisní kvalita, vyrobená z toho nejlepšího, co nám příroda pro péči o tělo nabízí.

 

Naše motto - Čistá vášeň pro přírodu

Naše společnost je certifikována IFS HPC . Od roku 2007 vyvíjíme certifikovanou přírodní kosmetiku podle přísných norem NATRUE , COSMOS  , NatCert a další .

 

 

 

Naše historie

Naše cesta začala před více než 20 lety. Vyvstala otázka, čím se vlastně naše děti myjí při koupání; a co by také mohli spolknout. Můžete to udělat lépe a přirozeněji? A došlo také k tomuto kontaktu s regionálně známou „bylinkovou čarodějnicí“ z předního Ötztalu. Z toho vznikly naše první produkty, zejména přírodní kosmetické organické krémy a peelingy.

První kroky

Rychle se ukázalo, že nechceme zpracovávat ani živočišné produkty. Byl položen základní kámen čistě rostlinné orientace. Od té doby jsme puristé v tom nejlepším slova smyslu. Zaměřeno pouze na kvalitu s vynikajícími vonnými kompozicemi.Postupně jsme získali věrné zákazníky a ve druhé polovině roku 2000 jsme založili první rozšířené zařízení s výrobou a vlastním vývojem. Od té doby spojujeme tradiční znalosti o účincích bylin s moderní vědou. Měkká, přírodní horská voda Ötztalských Alp zůstala a zůstává základem našich produktů dodnes.

Neustálý růst

Od začátku jsme kladli velký důraz na organický růst. Neustále rozšiřujeme portfolio našich produktů a v roce 2013 jsme se přestěhovali do našeho nového sídla společnosti v Roppenu, kde do Inn přivádí Ötztaler Ache. Od roku 2007 vyvíjíme a vyrábíme výhradně certifikovanou vysoce kvalitní přírodní kosmetiku podle nejpřísnějších směrnic. Náš výkon v oblasti kvality je působivě dokumentováncertifikací společnosti podle mezinárodního doporučeného standardu - domácnost a osobní péče (IFS HPC) s hodnotou kvality přes 98%.

Puristé v tom nejlepším slova smyslu

Zůstáváme věrni svým zásadám a hodnotám- 100%. Chceme lidem poskytnout přístup k poctivým, eticky a morálně dokonalým, vysoce kvalitním a také bezpečným přírodním kosmetickým výrobkům. To platí pro naše vysoce kvalitní vlastní značky i pro výrobky soukromých značek, které vyvíjíme a vyrábíme pro naše zákazníky. Naše společnost je certifikována podle IFS HPC . Od roku 2007 vyvíjíme certifikovanou přírodní kosmetiku podle přísných norem NATRUE , COSMOS neboNatCert .

Pro vaši osobní hygienu | Pro vaši krásu | Pro vaše zdraví | Pro všechny vaše smysly

S pozdravem: Mag. Werner Murr & Dr. Gordon Koell